Nasz zespół

Anna Bacewicz – Młynarkiewicz

lekarz medycyny estetycznej, lekarz rodzinny

Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjalistą medycyny rodzinnej i lekarzem medycyny estetycznej. M.in. ukończyłam studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, regularnie uczestniczę w zawodowych kursach doszkalających, konferencjach i kongresach, jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz POLME – Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej.

Uważam, że jedynie holistyczne podejście do Pacjenta może dać trwały sukces terapeutyczny i pozwoli uniknąć powikłań. Jako cel stawiam sobie zachowanie na długie lata zdrowia Pacjenta, jego witalności i naturalnego piękna.

Przyjmuję osoby od 16 roku życia

Anna Bacewicz-Młynarkiewicz - ZnanyLekarz.pl

Joanna Szwedowska

lekarz medycyny rodzinnej

Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjalistą medycyny rodzinnej. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując zarówno w podstawowej opiece zdrowotnej jak i prywatnych centrach medycznych oraz prowadząc indywidualną praktykę lekarską. Regularnie uczestniczę w zawodowych kursach doszkalających, konferencjach i kongresach.

W mojej praktyce cenię sobie kontakt z pacjentem, dużą wagę przywiązuję do diagnostyki i leczenia metodami konwencjonalnymi nie zapominając jednak o holistycznym podejściu do Pacjenta szczególnie w leczeniu chorób przewlekłych.

Przyjmuję osoby od 16 roku życia

Joanna Renata Szwedowska - ZnanyLekarz.pl