O nas

O nas

Medycyna i Estetyka to nowoczesne gabinety lekarskie stworzone z myślą o najbardziej wymagających pacjentach, oczekujących doskonałej komunikacji z lekarzem i miłej atmosfery w trakcie wizyty. Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe pozowliło nam wypracować najwyższe standardy leczenia pacjentów w bezpiecznej, komfortowej i przyjaznej atmosferze wsłuchując się w ich potrzeby oraz oczekiwania.

Jako lekarki medycyny rodzinnej skutecznie diagnozujemy i leczymy choroby zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną opartą na faktach (EBM), promując jednocześnie profilaktykę i zachowania prozdrowotne.

Zafascynowani skutecznością zwalczania oznak starzenia, postanowiliśmy poszerzyć zakres wykonywanych przez nas usług medycznych o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Różnorodność zabiegów, preparatów i metod ich wykorzystania daje ogromne możliwości zapobiegania i niwelowania niedoskonałości skóry, dzięki którym uzyskujemy naturalnie wyglądającą poprawę wyglądu. Do najbardziej popularnych z pewnością można zaliczyć zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej i wypełniaczy, dające szybkie i spektakularne efekty redukcji zmarszczek i wypełnienia ubytków objętości. Jednak to zabiegi rewitalizujące poprawiające jakość skróry takie jak: mezoterapia, peelingi lub zabiegi laserowe powinno wykonywać znacznie częściej, aby uzyskując młodszy wygląd uniknąć przerysowania. 

Dbając o bezpieczeństwo przyjmowanych przez nas pacjentów przestrzegamy wszystkich niezbędnych procedur bezpieczneństwa stosując maski i fartuchy jednorazowe, przyłbice, dezynfekcję rąk.
W pomieszczeniach zabiegowych regularnie dezynfekowane jest powietrze, powierzchnie i sprzęt wielorazowego użytku za pomocą lamp UVC oraz chemicznych środków dezynfekujących.
Większość akcesoriów medycznych będących w bezpośrednim kontakcie z pacjentem jest jednorazowa. Nasi pacjenci mogą czuć się u nas bezpiecznie i komfortowo.