O nas

O nas

Gabinety lekarskie Medycyna i Estetyka tworzą lekarki z wieloletnim doświadczeniem, lubiące swoją pracę, pełne pasji i zaangażowania.
Skupiamy się na wysokiej jakości opieki medycznej, indywidualnym podejściu do każdego Pacjenta oraz skuteczności leczenia. Wizyty odbywają się w przyjaznej i komfortowej atmosferze.

Z zakresu medycyny rodzinnej skutecznie diagnozujemy i leczymy choroby w oparciu o najnowszą wiedzą medyczną, jednocześnie promując profilaktykę oraz prozdrowotny styl życia.

Z zakresu medycyny estetycznej oferujemy Naszym Pacjentom zabiegi skutecznie niwelujące niedoskonalości skóry oraz oznaki starzenia. Dzięki rożnorodności preparatów i metod ich wykorzystania zadbamy o wydobycie naturalnego piękna i zatrzymanie upływającego czasu bez konieczności przechodzenia przez długie i bolesne okresy rekonwalescencji. Spośród oferowanych przez nas zabiegów dużą popularnością cieszą się zarówno procedury z użyciem toksyny botulinowej i wypełniaczy, jak i zabiegi rewitalizujące, poprawiające jakość skóry, takie jak mezoterapia, peelingi, zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i biostymulatorów tkankowych oraz laserowe odmładzanie skóry.

W naszych gabinetach zadbamy kompleksowo o Państwa zdrowie i urodę. 

Dbając o bezpieczeństwo przyjmowanych przez nas Pacjentów, przestrzegamy wszystkich niezbędnych procedur bezpieczeństwa, stosujemy maski i fartuchy jednorazowe, przyłbice, dezynfekcję rąk. W pomieszczeniach zabiegowych regularnie dezynfekowane jest powietrze, powierzchnie i sprzęt wielorazowego użytku za pomocą lamp UVC oraz chemicznych środków dezynfekujących. Większość akcesoriów medycznych będących w bezpośrednim kontakcie z Pacjentem jest jednorazowa. Nasi Pacjenci mogą czuć się u nas bezpiecznie i komfortowo.